Par mums

Alberta Muiža mērķis ir attīstīt lauku tūrismu un aktīvo atpūtu Latvijā. Pievēršot uzmanību brīnišķīgajiem Latvijas dabas skatiem un tās bagātībām, saglabāt un popularizēt senlatviešu viesmīlības un veselīga dzīvesveida tradīcijas. Saglabāt un nest Latvijas vērtības un tēlu plašām Latvijas un ārvalstu pilsoņu masām. Mēs esam priecīgi dzīvot un aizsargāt skaistāko un zaļāko valsti Eiropā.

Senlatviešu dainas un pasakas vēsta, ka agrāk ezeri lidojuši un rūkojuši līdz zemei, tik tikko dzirdot savus nosaukumus. Mūsu ezers ir paslēpts no pilsētas trokšņa un smoga meža sirdī. Tāpēc varat nesteidzīgi pastaigāties pa mežu un veldzēties ezerā, izbaudot putnu čivināšanu un dabu. Jūs pat varat iznomāt plostu un izmēģināt veiksmi, lai noķertu zelta zivtiņu vai vismaz brekšu vai dzērvi, ko mūsu pavāri ar prieku pasniegs vakariņās. Ja jums patīk sportisks dzīvesveids un atpūta, tad jūsu rīcībā ir mūsu skriešanas maršruti, dabiskais baseins un zemūdens masāža.

Mēs rūpējamies, lai katrs pavadītais mirklis būtu patīkamu emociju, veselīgu un aktīvu atpūtu piepildīts. Jūsu rīcībā ir ne tikai somu un krievu pirtis, bet arī mūsdienīgi numuri ar džakuzi un zemūdens masāžu. Šeit jūs varat atpūsties un palutināt savu ķermeni un dvēseli. Vieglie gaisa burbuļi mazinās stresa stāvokli un atbrīvos no sasprindzinājuma, ļaujot katram muskulim iesūkties svētlaimē un siltumā. Pēc nedēļas nogales prāts atkal būs gatavs cīņai, gars stiprs un ķermenis spēka pilns, āda staros ar veselību un svaigumu – jebkurš likteņa izaicinājums būs Jūsu ziņā!

Atsauksmes

Apkalpošana 93%
Apartamenti 96%
Ēdināšana 95%